3G роутер TP-LINK M5250: огляд, відгуки, характеристики

Інформація про 3G роутере TP-LINK M5250. Огляд мобільного точки доступу, відгуки користувачів і характеристики

Автономний 3G роутер TP-LINK M5250
  • Фото: TP-LINK M5250
  • TP-LINK M5250
  • Комплектація TP-LINK M5250
  • TP-LINK M5250: 3G роутер для автомобіля
  • Огляд TP-LINK M5250
  • Компактний 3G роутер TP-LINK M5250

Сьогодні у нас на огляді мобільний 3G роутер TP-LINK M5250 зі зустрінутим акумулятором, і підтримкою SIM-карт практично будь-яких операторів стільникового зв'язку. Думаю, в рамках цього запису також можна розглядати модель TP-LINK M5350, так як вони практично однакові.

Це маленький пристрій від TP-LINK, може протягом 6-7 годин роздавати інтернет на кілька ваших пристроїв. По суті, це 3G модем і Wi-Fi роутер, в компактному корпусі, який до всього може працювати автономно. Він без зусиль поміщається в кишеню, і його можна запросто втратити в автомобілі.

Працює TP-LINK M5250 наступним чином: вставляємо в мобільний роутер SIM-карту того оператора, який вам підходить найкраще за ціною тарифів, і якості зв'язку. Налаштовуємо все це справа по інструкції, яку я вже для вас приготував: інструкція по налаштуванню мобільного роутера TP-LINK M5250 (та й налаштовувати там практично нічого не потрібно). Заряджаємо акумулятор від комп'ютера, і все, роутер готовий надавати підключення до інтернету для 10 пристроїв (це максимум). Що стосується швидкості, то роутер може працювати в мережах 2G, і 3G. Максимальна швидкість 21,6 Мбіт / c. Так само, в роутер можна вставити Micro SD карту (максимум на 32 Гб), і використовувати його як флешку.

Особисто я вважаю, що це ідеальний пристрій для тих, кому потрібен доступ до інтернету в автомобілі, на природі, і в тих місцях, де просто немає можливості підключитися до домашньої, або громадської Wi-Fi мережі. Так, можна виходити в інтернет зі смартфона, і навіть роздавати інтернет по Wi-Fi. Але зараз і так не кожен смартфон доживає до вечора без зарядки, а тут ще таке навантаження на нього. Потрібно буде заіржати його через кожні пару годин? А тут включили роутер, і отримали інтернет коли він нам потрібен. Проблем з зарядкою роутера точно не виникне. Кабель Micro USB зараз можна знайти всюди: вдома, в машині, на роботі і т. Д.

Огляд TP-LINK M5250

Практично весь роутер виконаний з пластика, який виглядає як прогумований. Але ні, це просто рельєфний пластик. Є вставки з глянсового пластика, на передній і на задній панелі. Вони дуже швидко покриваються подряпинами, і збирають відбитки.

Компактний 3G роутер TP-LINK M5250

На передній панелі можна побачити логотип, кнопку включення і відключення роутера, і глянсову панель з трьома індикаторами: рівень заряду батареї, статус підключення до інтернету, і статус роботи Wi-Fi мережі. Під час роботи вони загасають, і блимає тільки рівень заряду. Що б подивитися всі індикатори, потрібно натиснути на кнопку включення.

Ось так TP-LINK M5250 виглядає в автомобілі:

TP-LINK M5250: 3G роутер для автомобіля

Задня кришка знімається. Під нею знаходиться акумулятор, і два слота: під SIM-карту, і під Micro SD карту. Знімається кришка дуже легко, але сама не злітає. Навіть після падіння на траву, я вже встиг його впустити?

Огляд TP-LINK M5250

Ось власне і все. У комплекті йде USB-кабель для зарядки, інструкція, і перехідники з micro-SIM, і nano-SIM на звичайну карту.

Панель управління проста, але на англійській мові. Прошивки російською немає. Зайти в налаштування можна як і на звичайних роутерах. За адресою 192.168.0.1, через браузер. Детальніше про це писав тут. Ну і дивіться інструкцію з налаштування, посилання давав на початку статті.

Характеристики:

  • Підтримка мереж HSPA +, HSPA, UMTS, EDGE, GRPS, GSM.
  • Вбудований акумулятор на 2000 мАг.
  • Підтримка Micro SD карт розміром до 32 ГБ. Визначається як накопичувач при підключенні до комп'ютера.
  • Швидкість Wi-Fi до 150 Мбіт / с.
  • Шифрування Wi-Fi мережі: WPA-PSK / WPA2-PSK.
  • Антени вбудовані.

Відгуки про TP-LINK M5250

Пристрій однозначно цікаве. Що стосується відгуків в мережі, то вони самі різні. І як зазвичай, суперечать один одному. В основному пишуть, що добре тримає акумулятор, до 10 годин. З недоліків: немає в комплекті адаптера для зарядки (можна використовувати адаптер від телефону, або заряджати від комп'ютера), і немає можливості підключити роутер до комп'ютера в режимі модему. Але ж це роутер, він і не повинен підключатися в режимі модема (хоча, було б не погано). Купуємо для комп'ютера Wi-Fi приймач, і без проблем підключаємося до інтернету.

Я б з недоліків виділив тільки глянцеві частини корпусу, які дряпаються, і не дуже інформативний екран. Точніше, тут навіть не екран, а просто індикатори. Добре, коли можна швидко дізнатися в мережі, що використовується роутер, рівень сигналу, витрата трафіку і т. Д. Тому, я напевно радив все ж купувати модель TP-LINK M5350. Вони однакові, тільки у TP-LINK M5350 є невеликий екран, на який виводиться корисна інформація. А якщо потрібна підтримка 4G / LTE, то можете подивитися модель TP-LINK М7350.

Залишайте свої відгуки про TP-LINK M5250, і діліться досвідом користування, якщо вже володієте цим пристроєм.