Підключення роутера ASUS RT-N18U по Wi-Fi до оптичного модему ZTE "Промзв'язок"

Нестабільна робота інтернету через модем ZTE від "Промзв'язок". З'єднання роутера ASUS RT-N18U з оптичним модемом ZTE

Добрий день.

Модем "Промзв'язок" спочатку роздавав у мене в квартирі інтернет по w-fi. Підключав комп'ютери, планшети, смартфони швидко і без труднощів. Причому всюди в настройках (Windows 10, смартфони на Android, планшет на iOS) прописував ip пристрою, маску мережі, шлюз, ДНС сервера.

З недавнього часу різні пристрої "втрачали" надходить з цього модему сигнал. Перезавантаження модему не допомагала.

У зв'язку з чим за порадою техпідтримки провайдера (тому що з їх боку все працює, а у мене з недавнього часу з'явилися великі картонні ящики в коридорі, які можуть затуляти модем "Промзв'язок") придбав роутер ASUS RT-N18U для посилення сигналу.

Налаштовував за інструкцією:

Коли у вкладці "локальна мережа" вказував всі параметри визначати автоматично, роутера в режимі репитера за замовчуванням присвоювався адресу 192.168.1.1, а у материнського модему 192.168.100.1. Відповідно, до роутера можна було підключитися, але без доступу в інтернет. Ну і фірмовий додаток на смартфоні при підключенні через модем "Промзв'язок", що не виявляло цей роутер. Коли привласнював роутера такий же ip, як і модему "Промзв'язок", який у нього вже був встановлений за замовчуванням, теж нічого не працювало.

Тоді я вручну призначив роутера ip-адреса 192.168.100.10, в якості шлюзу вказала 192.168.100.1 (такий же шлюз вказував і раніше в Windows, на смартфоні і т.д. в настройках для підключення по Wi-Fi до "Промзв'язку", в як маски мережі аналогічно - 255.255.255.0, як DNS-серверів для роутера прописав 192.168.100.1 і 8.8.8.8

З'явилася друга мережу Wi-Fi за назвою дублююча мережу, яка була раніше (Internet), тільки з назвою Internet_RPT. В налаштуваннях підключення в Windows 10 я вручну, як і раніше, прописав усі необхідні параметри.

Я підключаюся до Internet_RPT, є інтернет, все працює. Тільки з'явилася нова трудність. Інтернет подлагівает. Тобто сторінка завантажується не миттєво, з деякою паузою. Причому це спостерігається на будь-яких пристроях.

Міняв вже і адреси DNS-серверів і в настройках роутера і в настройках Windows, вказавши тільки DNS Google, прибравши IP-адреса модему "Промзв'язок", все одно нічого не допомагає. Шлюз і маска мережі вказані точно такі ж, як і у "Промзв'язку".

Модем "Промзв'язок" і роутер ASUS стоять на одній тумбочці, поряд.

У чому може бути справа?

Чекаю вашої відповіді. Спасибі.

відповідь:

Добрий день. Відразу хочу сказати спасибі, за те, що докладно описали свою проблему. Все зрозуміло.

Я так розумію, що зараз головна проблема в тому, що інтернет працює нестабільно, повільне завантаження сторінок. У вас якось все дуже складно і заплутано зроблено. Я маю введу статично адреси на кожному пристрої, IP, DNS і т. Д. Можна обійтися без усього цього, і без режиму репитера на роутері.

Зрозуміло, що у вас є модем ZTE від "Промзв'язок", який встановлює з'єднання з провайдером і роздає інтернет. Коли він почав "подлагівать" ви йому на допомогу купили роутер ASUS RT-N18U. Але, це нічого не дало. Я думаю, що тут проблема виключно в самому модемі, або провайдера (хіба мало що вони там говорять, у них завжди все добре). І це точно не проблема в ASUS RT-N18U, або налаштуваннях IP.

Адже і з роутером, і без роутера інтернет працює нестабільно. А значить, проблема або в модемі, або у провайдера. Добре б спробувати замінити сам модем, по можливості. Перевірити підключення, або викликати фахівців від провайдера, що б все перевірили (модем то їхньої).

За з'єднанню роутера ASUS RT-N18U з модемом ZTE "Промзв'язок"

Ви поєднали їх не зовсім правильно. Можна все зробити набагато простіше, і стабільніше. Чи не потрібен вам режим репитера. Хто знає, може при правильному підключенні роутера, все запрацює добре, і без глюків. Особливо, якщо проблема в Wi-Fi мережі від модему.

Насамперед, зробіть скидання налаштувань на своєму ASUS RT-N18U.

Далі, з'єднайте роутер з модемом за допомогою кабелю, який йде в комплекті з роутером. На модемі кабель підключіть в LAN роз'єм, а на роутері в WAN (інтернет).

Інтернет через роутер вже має запрацювати. На вкладці "Інтернет", повинен бути обраний тип підключення "Автоматичний IP" (він стоїть за умовчанням).

З'єднання ASUS RT-N18U з модемом ZTE

Wi-Fi мережу на ASUS RT-N18U можете налаштувати за інструкцією:.

Все, тепер підключайте свої пристрої до роутера ASUS. Тільки на пристроях (Windows 10, смартфонах), вже виставте автоматичне отримання IP і DNS. Або, отримання IP автоматично, а DNS пропишіть 8.8.8.8 і другий 8.8.4.4.

Якось так. Це найоптимальніший варіант з'єднання. Можна ще роутер ASUS використовувати просто як точку доступу, але це нічого не змінить.

Напишіть про результати.